Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Keleti - Győr belföldi gyorsvonat (9406)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
17:38 Budapest-Keleti
17:51 17:52 Kelenföld 13 km
18:03 18:04 Biatorbágy 31 km
18:14 18:15 Bicske 48 km
18:30 18:31 Tatabánya 73 km
18:38 18:39 Tata 83 km
18:52 18:53 Komárom 103 km
18:58 18:59 Ács 112 km
19:05 19:06 Nagyszentjános 122 km
19:12 19:13 Győrszentiván 132 km
19:18 19:19 Győr-Gyárváros 138 km
19:23 Győr 140 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.