Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Keleti - Győr belföldi gyorsvonat (9404)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
15:38 Budapest-Keleti
15:51 15:52 Kelenföld 13 km
16:03 16:04 Biatorbágy 31 km
16:14 16:15 Bicske 48 km
16:30 16:31 Tatabánya 73 km
16:38 16:39 Tata 83 km
16:52 16:53 Komárom 103 km
16:58 16:59 Ács 112 km
17:05 17:06 Nagyszentjános 122 km
17:12 17:13 Győrszentiván 132 km
17:18 17:19 Győr-Gyárváros 138 km
17:23 Győr 140 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.