Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Keleti - Győr belföldi gyorsvonat (9304)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
12:38 Budapest-Keleti
12:51 12:52 Kelenföld 13 km
13:03 13:04 Biatorbágy 31 km
13:14 13:15 Bicske 48 km
13:30 13:31 Tatabánya 73 km
13:38 13:39 Tata 83 km
13:52 13:53 Komárom 103 km
13:58 13:59 Ács 112 km
14:05 14:06 Nagyszentjános 122 km
14:12 14:13 Győrszentiván 132 km
14:18 14:19 Győr-Gyárváros 138 km
14:23 Győr 140 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.