Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9208)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
18:38 Budapest-Keleti
18:51 18:52 Kelenföld 13 km
19:03 19:04 Biatorbágy 31 km
19:14 19:15 Bicske 48 km
19:30 19:31 Tatabánya 73 km
19:38 19:39 Tata 83 km
19:52 19:53 Komárom 103 km
19:58 19:59 Ács 112 km
20:05 20:06 Nagyszentjános 122 km
20:12 20:13 Győrszentiván 132 km
20:18 20:19 Győr-Gyárváros 138 km
20:23 20:45 Győr 140 km
20:51 20:52 Győrszabadhegy 146 km
21:06 21:07 Gyömöre-Tét 165 km
21:11 21:12 Szerecseny 169 km
21:20 21:21 Vaszar 179 km
21:28 21:29 Pápa 187 km
21:52 22:06 Celldömölk 212 km
22:09 22:09 Kemenesmihályfa 216 km
22:13 22:14 Nagysimonyi 220 km
22:24 22:25 Sárvár 233 km
22:30 22:31 Porpác 240 km
22:37 22:38 Vép 249 km
22:47 Szombathely 257 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.