Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9206)

Közlekedik: 

Érkezés Indulás Megálló km
16:38 Budapest-Keleti
16:51 16:52 Kelenföld 13 km
17:03 17:04 Biatorbágy 31 km
17:14 17:15 Bicske 48 km
17:30 17:31 Tatabánya 73 km
17:38 17:39 Tata 83 km
17:52 17:53 Komárom 103 km
17:58 17:59 Ács 112 km
18:05 18:06 Nagyszentjános 122 km
18:12 18:13 Győrszentiván 132 km
18:18 18:19 Győr-Gyárváros 138 km
18:23 18:40 Győr 140 km
18:46 18:47 Győrszabadhegy 146 km
19:06 19:07 Gyömöre-Tét 165 km
19:11 19:12 Szerecseny 169 km
19:20 19:21 Vaszar 179 km
19:28 19:29 Pápa 187 km
19:52 20:06 Celldömölk 212 km
20:09 20:09 Kemenesmihályfa 216 km
20:13 20:14 Nagysimonyi 220 km
20:17 20:18 Ostffyasszonyfa 224 km
20:24 20:25 Sárvár 233 km
20:30 20:31 Porpác 240 km
20:37 20:38 Vép 249 km
20:47 Szombathely 257 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.