Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9204)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:38 Budapest-Keleti
14:51 14:52 Kelenföld 13 km
15:03 15:04 Biatorbágy 31 km
15:14 15:15 Bicske 48 km
15:30 15:31 Tatabánya 73 km
15:38 15:39 Tata 83 km
15:52 15:53 Komárom 103 km
15:58 15:59 Ács 112 km
16:05 16:06 Nagyszentjános 122 km
16:12 16:13 Győrszentiván 132 km
16:18 16:19 Győr-Gyárváros 138 km
16:23 16:40 Győr 140 km
16:46 16:47 Győrszabadhegy 146 km
17:06 17:07 Gyömöre-Tét 165 km
17:11 17:12 Szerecseny 169 km
17:20 17:21 Vaszar 179 km
17:28 17:29 Pápa 187 km
17:52 18:06 Celldömölk 212 km
18:09 18:09 Kemenesmihályfa 216 km
18:13 18:14 Nagysimonyi 220 km
18:17 18:18 Ostffyasszonyfa 224 km
18:24 18:25 Sárvár 233 km
18:30 18:31 Porpác 240 km
18:37 18:38 Vép 249 km
18:47 Szombathely 257 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.