Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9202)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
10:38 Budapest-Keleti
10:51 10:52 Kelenföld 13 km
11:03 11:04 Biatorbágy 31 km
11:14 11:15 Bicske 48 km
11:30 11:31 Tatabánya 73 km
11:38 11:39 Tata 83 km
11:52 11:53 Komárom 103 km
11:58 11:59 Ács 112 km
12:05 12:06 Nagyszentjános 122 km
12:12 12:13 Győrszentiván 132 km
12:18 12:19 Győr-Gyárváros 138 km
12:23 12:40 Győr 140 km
12:46 12:47 Győrszabadhegy 146 km
13:06 13:07 Gyömöre-Tét 165 km
13:11 13:12 Szerecseny 169 km
13:20 13:21 Vaszar 179 km
13:28 13:29 Pápa 187 km
13:52 14:06 Celldömölk 212 km
14:09 14:09 Kemenesmihályfa 216 km
14:13 14:14 Nagysimonyi 220 km
14:17 14:18 Ostffyasszonyfa 224 km
14:24 14:25 Sárvár 233 km
14:30 14:31 Porpác 240 km
14:37 14:38 Vép 249 km
14:47 Szombathely 257 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.