Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9302)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
08:38 Budapest-Keleti
08:51 08:52 Kelenföld 13 km
09:03 09:04 Biatorbágy 31 km
09:14 09:15 Bicske 48 km
09:30 09:31 Tatabánya 73 km
09:38 09:39 Tata 83 km
09:52 09:53 Komárom 103 km
09:58 09:59 Ács 112 km
10:05 10:06 Nagyszentjános 122 km
10:12 10:13 Győrszentiván 132 km
10:18 10:19 Győr-Gyárváros 138 km
10:23 10:40 Győr 140 km
10:46 10:47 Győrszabadhegy 146 km
11:06 11:07 Gyömöre-Tét 165 km
11:11 11:12 Szerecseny 169 km
11:20 11:21 Vaszar 179 km
11:28 11:29 Pápa 187 km
11:52 12:06 Celldömölk 212 km
12:09 12:09 Kemenesmihályfa 216 km
12:13 12:14 Nagysimonyi 220 km
12:17 12:18 Ostffyasszonyfa 224 km
12:24 12:25 Sárvár 233 km
12:30 12:31 Porpác 240 km
12:37 12:38 Vép 249 km
12:47 Szombathely 257 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.