Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9200)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
06:38 Budapest-Keleti
06:51 06:52 Kelenföld 13 km
07:03 07:04 Biatorbágy 31 km
07:14 07:15 Bicske 48 km
07:30 07:31 Tatabánya 73 km
07:38 07:39 Tata 83 km
07:52 07:53 Komárom 103 km
07:58 07:59 Ács 112 km
08:05 08:06 Nagyszentjános 122 km
08:12 08:13 Győrszentiván 132 km
08:18 08:19 Győr-Gyárváros 138 km
08:23 08:40 Győr 140 km
08:46 08:47 Győrszabadhegy 146 km
09:06 09:07 Gyömöre-Tét 165 km
09:11 09:12 Szerecseny 169 km
09:20 09:21 Vaszar 179 km
09:28 09:29 Pápa 187 km
09:52 10:06 Celldömölk 212 km
10:09 10:09 Kemenesmihályfa 216 km
10:13 10:14 Nagysimonyi 220 km
10:17 10:18 Ostffyasszonyfa 224 km
10:24 10:25 Sárvár 233 km
10:30 10:31 Porpác 240 km
10:37 10:38 Vép 249 km
10:47 Szombathely 257 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.