Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2058)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
22:20 Budapest-Nyugati
22:26 22:27 Rákosrendező 3 km
22:32 22:33 Angyalföld 7 km
22:35 22:36 Újpest 8 km
22:39 22:40 Aquincum felső 10 km
22:42 22:43 Óbuda 12 km
22:46 22:47 Üröm 14 km
22:52 22:53 Solymár 19 km
22:58 23:01 Pilisvörösvár 23 km
23:03 23:04 Szabadságliget 25 km
23:10 23:11 Pázmáneum 30 km
23:13 23:14 Klotildliget 31 km
23:16 23:17 Piliscsaba 32 km
23:21 23:21 Pilisjászfalu 36 km
23:25 23:26 Piliscsév 39 km
23:29 23:30 Leányvár 41 km
23:36 23:37 Dorog 46 km
23:41 23:42 Esztergom-Kertváros 49 km
23:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.