Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2048)

Közlekedik: 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
21:20 Budapest-Nyugati
21:26 21:27 Rákosrendező 3 km
21:32 21:33 Angyalföld 7 km
21:35 21:36 Újpest 8 km
21:39 21:40 Aquincum felső 10 km
21:42 21:43 Óbuda 12 km
21:46 21:47 Üröm 14 km
21:52 21:53 Solymár 19 km
21:58 22:01 Pilisvörösvár 23 km
22:03 22:04 Szabadságliget 25 km
22:10 22:11 Pázmáneum 30 km
22:13 22:14 Klotildliget 31 km
22:16 22:17 Piliscsaba 32 km
22:21 22:21 Pilisjászfalu 36 km
22:25 22:26 Piliscsév 39 km
22:29 22:30 Leányvár 41 km
22:36 22:37 Dorog 46 km
22:41 22:42 Esztergom-Kertváros 49 km
22:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.