Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2038)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
20:20 Budapest-Nyugati
20:26 20:27 Rákosrendező 3 km
20:32 20:33 Angyalföld 7 km
20:35 20:36 Újpest 8 km
20:39 20:40 Aquincum felső 10 km
20:42 20:43 Óbuda 12 km
20:46 20:47 Üröm 14 km
20:52 20:53 Solymár 19 km
20:58 21:01 Pilisvörösvár 23 km
21:03 21:04 Szabadságliget 25 km
21:10 21:11 Pázmáneum 30 km
21:13 21:14 Klotildliget 31 km
21:16 21:17 Piliscsaba 32 km
21:21 21:21 Pilisjászfalu 36 km
21:25 21:26 Piliscsév 39 km
21:29 21:30 Leányvár 41 km
21:36 21:37 Dorog 46 km
21:41 21:42 Esztergom-Kertváros 49 km
21:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.