Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2028)

Közlekedik: 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
19:20 Budapest-Nyugati
19:26 19:27 Rákosrendező 3 km
19:32 19:33 Angyalföld 7 km
19:35 19:36 Újpest 8 km
19:39 19:40 Aquincum felső 10 km
19:42 19:43 Óbuda 12 km
19:46 19:47 Üröm 14 km
19:52 19:53 Solymár 19 km
19:58 20:01 Pilisvörösvár 23 km
20:03 20:04 Szabadságliget 25 km
20:10 20:11 Pázmáneum 30 km
20:13 20:14 Klotildliget 31 km
20:16 20:17 Piliscsaba 32 km
20:21 20:21 Pilisjászfalu 36 km
20:25 20:26 Piliscsév 39 km
20:29 20:30 Leányvár 41 km
20:36 20:37 Dorog 46 km
20:41 20:42 Esztergom-Kertváros 49 km
20:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.