Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2018)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
18:52 Budapest-Nyugati
18:57 18:58 Rákosrendező 3 km
19:03 19:04 Angyalföld 7 km
19:06 19:07 Újpest 8 km
19:10 19:11 Aquincum felső 10 km
19:13 19:17 Óbuda 12 km
19:25 19:25 Solymár 19 km
19:30 19:31 Pilisvörösvár 23 km
19:33 19:34 Szabadságliget 25 km
19:41 19:42 Klotildliget 31 km
19:44 19:45 Piliscsaba 32 km
19:49 19:50 Pilisjászfalu 36 km
19:54 19:55 Piliscsév 39 km
19:58 19:59 Leányvár 41 km
20:05 20:06 Dorog 46 km
20:10 20:16 Esztergom-Kertváros 49 km
20:22 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.