Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2066)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
18:20 Budapest-Nyugati
18:26 18:27 Rákosrendező 3 km
18:32 18:33 Angyalföld 7 km
18:35 18:36 Újpest 8 km
18:39 18:40 Aquincum felső 10 km
18:42 18:43 Óbuda 12 km
18:46 18:47 Üröm 14 km
18:52 18:53 Solymár 19 km
18:58 19:01 Pilisvörösvár 23 km
19:03 19:04 Szabadságliget 25 km
19:10 19:11 Pázmáneum 30 km
19:13 19:14 Klotildliget 31 km
19:16 19:17 Piliscsaba 32 km
19:21 19:21 Pilisjászfalu 36 km
19:25 19:26 Piliscsév 39 km
19:29 19:30 Leányvár 41 km
19:36 19:37 Dorog 46 km
19:41 19:42 Esztergom-Kertváros 49 km
19:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.