Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2056)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
17:52 Budapest-Nyugati
17:57 17:58 Rákosrendező 3 km
18:03 18:04 Angyalföld 7 km
18:06 18:07 Újpest 8 km
18:10 18:11 Aquincum felső 10 km
18:13 18:17 Óbuda 12 km
18:25 18:25 Solymár 19 km
18:30 18:31 Pilisvörösvár 23 km
18:33 18:34 Szabadságliget 25 km
18:41 18:42 Klotildliget 31 km
18:44 18:45 Piliscsaba 32 km
18:49 18:50 Pilisjászfalu 36 km
18:54 18:55 Piliscsév 39 km
18:58 18:59 Leányvár 41 km
19:05 19:06 Dorog 46 km
19:10 19:16 Esztergom-Kertváros 49 km
19:22 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.