Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2046)

Közlekedik: 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
17:20 Budapest-Nyugati
17:26 17:27 Rákosrendező 3 km
17:32 17:33 Angyalföld 7 km
17:35 17:36 Újpest 8 km
17:39 17:40 Aquincum felső 10 km
17:42 17:43 Óbuda 12 km
17:46 17:47 Üröm 14 km
17:52 17:53 Solymár 19 km
17:58 18:01 Pilisvörösvár 23 km
18:03 18:04 Szabadságliget 25 km
18:10 18:11 Pázmáneum 30 km
18:13 18:14 Klotildliget 31 km
18:16 18:17 Piliscsaba 32 km
18:21 18:21 Pilisjászfalu 36 km
18:25 18:26 Piliscsév 39 km
18:29 18:30 Leányvár 41 km
18:36 18:37 Dorog 46 km
18:41 18:42 Esztergom-Kertváros 49 km
18:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.