Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2036)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
16:52 Budapest-Nyugati
16:57 16:58 Rákosrendező 3 km
17:03 17:04 Angyalföld 7 km
17:06 17:07 Újpest 8 km
17:10 17:11 Aquincum felső 10 km
17:13 17:17 Óbuda 12 km
17:25 17:25 Solymár 19 km
17:30 17:31 Pilisvörösvár 23 km
17:33 17:34 Szabadságliget 25 km
17:41 17:42 Klotildliget 31 km
17:44 17:45 Piliscsaba 32 km
17:49 17:50 Pilisjászfalu 36 km
17:54 17:55 Piliscsév 39 km
17:58 17:59 Leányvár 41 km
18:05 18:06 Dorog 46 km
18:10 18:16 Esztergom-Kertváros 49 km
18:22 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.