Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2026)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
16:20 Budapest-Nyugati
16:26 16:27 Rákosrendező 3 km
16:32 16:33 Angyalföld 7 km
16:35 16:36 Újpest 8 km
16:39 16:40 Aquincum felső 10 km
16:42 16:43 Óbuda 12 km
16:46 16:47 Üröm 14 km
16:52 16:53 Solymár 19 km
16:58 17:01 Pilisvörösvár 23 km
17:03 17:04 Szabadságliget 25 km
17:10 17:11 Pázmáneum 30 km
17:13 17:14 Klotildliget 31 km
17:16 17:17 Piliscsaba 32 km
17:21 17:21 Pilisjászfalu 36 km
17:25 17:26 Piliscsév 39 km
17:29 17:30 Leányvár 41 km
17:36 17:37 Dorog 46 km
17:41 17:42 Esztergom-Kertváros 49 km
17:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.