Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2016)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
15:52 Budapest-Nyugati
15:57 15:58 Rákosrendező 3 km
16:03 16:04 Angyalföld 7 km
16:06 16:07 Újpest 8 km
16:10 16:11 Aquincum felső 10 km
16:13 16:17 Óbuda 12 km
16:25 16:25 Solymár 19 km
16:30 16:31 Pilisvörösvár 23 km
16:33 16:34 Szabadságliget 25 km
16:41 16:42 Klotildliget 31 km
16:44 16:45 Piliscsaba 32 km
16:49 16:50 Pilisjászfalu 36 km
16:54 16:55 Piliscsév 39 km
16:58 16:59 Leányvár 41 km
17:05 17:06 Dorog 46 km
17:10 17:16 Esztergom-Kertváros 49 km
17:22 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.