Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2064)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
15:20 Budapest-Nyugati
15:26 15:27 Rákosrendező 3 km
15:32 15:33 Angyalföld 7 km
15:35 15:36 Újpest 8 km
15:39 15:40 Aquincum felső 10 km
15:42 15:43 Óbuda 12 km
15:46 15:47 Üröm 14 km
15:52 15:53 Solymár 19 km
15:58 16:01 Pilisvörösvár 23 km
16:03 16:04 Szabadságliget 25 km
16:10 16:11 Pázmáneum 30 km
16:13 16:14 Klotildliget 31 km
16:16 16:17 Piliscsaba 32 km
16:21 16:21 Pilisjászfalu 36 km
16:25 16:26 Piliscsév 39 km
16:29 16:30 Leányvár 41 km
16:36 16:37 Dorog 46 km
16:41 16:42 Esztergom-Kertváros 49 km
16:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.