Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2054)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
14:52 Budapest-Nyugati
14:57 14:58 Rákosrendező 3 km
15:03 15:04 Angyalföld 7 km
15:06 15:07 Újpest 8 km
15:10 15:11 Aquincum felső 10 km
15:13 15:17 Óbuda 12 km
15:25 15:25 Solymár 19 km
15:30 15:31 Pilisvörösvár 23 km
15:33 15:34 Szabadságliget 25 km
15:41 15:42 Klotildliget 31 km
15:44 15:45 Piliscsaba 32 km
15:49 15:50 Pilisjászfalu 36 km
15:54 15:55 Piliscsév 39 km
15:58 15:59 Leányvár 41 km
16:05 16:06 Dorog 46 km
16:10 16:16 Esztergom-Kertváros 49 km
16:22 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.