Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2044)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:20 Budapest-Nyugati
14:26 14:27 Rákosrendező 3 km
14:32 14:33 Angyalföld 7 km
14:35 14:36 Újpest 8 km
14:39 14:40 Aquincum felső 10 km
14:42 14:43 Óbuda 12 km
14:46 14:47 Üröm 14 km
14:52 14:53 Solymár 19 km
14:58 15:01 Pilisvörösvár 23 km
15:03 15:04 Szabadságliget 25 km
15:10 15:11 Pázmáneum 30 km
15:13 15:14 Klotildliget 31 km
15:16 15:17 Piliscsaba 32 km
15:21 15:21 Pilisjászfalu 36 km
15:25 15:26 Piliscsév 39 km
15:29 15:30 Leányvár 41 km
15:36 15:37 Dorog 46 km
15:41 15:42 Esztergom-Kertváros 49 km
15:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.