Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2024)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
13:20 Budapest-Nyugati
13:26 13:27 Rákosrendező 3 km
13:30 13:30 Vasútmúzeum 6 km
13:32 13:33 Angyalföld 7 km
13:35 13:36 Újpest 8 km
13:39 13:40 Aquincum felső 10 km
13:42 13:43 Óbuda 12 km
13:46 13:47 Üröm 14 km
13:52 13:53 Solymár 19 km
13:58 14:01 Pilisvörösvár 23 km
14:03 14:04 Szabadságliget 25 km
14:10 14:11 Pázmáneum 30 km
14:13 14:14 Klotildliget 31 km
14:16 14:17 Piliscsaba 32 km
14:21 14:21 Pilisjászfalu 36 km
14:25 14:26 Piliscsév 39 km
14:29 14:30 Leányvár 41 km
14:36 14:37 Dorog 46 km
14:41 14:42 Esztergom-Kertváros 49 km
14:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.