Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2062)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
11:20 Budapest-Nyugati
11:26 11:27 Rákosrendező 3 km
11:30 11:30 Vasútmúzeum 6 km
11:32 11:33 Angyalföld 7 km
11:35 11:36 Újpest 8 km
11:39 11:40 Aquincum felső 10 km
11:42 11:43 Óbuda 12 km
11:46 11:47 Üröm 14 km
11:52 11:53 Solymár 19 km
11:58 12:01 Pilisvörösvár 23 km
12:03 12:04 Szabadságliget 25 km
12:10 12:11 Pázmáneum 30 km
12:13 12:14 Klotildliget 31 km
12:16 12:17 Piliscsaba 32 km
12:21 12:21 Pilisjászfalu 36 km
12:25 12:26 Piliscsév 39 km
12:29 12:30 Leányvár 41 km
12:36 12:37 Dorog 46 km
12:41 12:42 Esztergom-Kertváros 49 km
12:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.