Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2052)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
10:20 Budapest-Nyugati
10:26 10:27 Rákosrendező 3 km
10:30 10:30 Vasútmúzeum 6 km
10:32 10:33 Angyalföld 7 km
10:35 10:36 Újpest 8 km
10:39 10:40 Aquincum felső 10 km
10:42 10:43 Óbuda 12 km
10:46 10:47 Üröm 14 km
10:52 10:53 Solymár 19 km
10:58 11:01 Pilisvörösvár 23 km
11:03 11:04 Szabadságliget 25 km
11:10 11:11 Pázmáneum 30 km
11:13 11:14 Klotildliget 31 km
11:16 11:17 Piliscsaba 32 km
11:21 11:21 Pilisjászfalu 36 km
11:25 11:26 Piliscsév 39 km
11:29 11:30 Leányvár 41 km
11:36 11:37 Dorog 46 km
11:41 11:42 Esztergom-Kertváros 49 km
11:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.