Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2034)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
13:52 Budapest-Nyugati
13:57 13:58 Rákosrendező 3 km
14:03 14:04 Angyalföld 7 km
14:06 14:07 Újpest 8 km
14:10 14:11 Aquincum felső 10 km
14:13 14:17 Óbuda 12 km
14:25 14:25 Solymár 19 km
14:30 14:31 Pilisvörösvár 23 km
14:33 14:34 Szabadságliget 25 km
14:41 14:42 Klotildliget 31 km
14:44 14:45 Piliscsaba 32 km
14:49 14:50 Pilisjászfalu 36 km
14:54 14:55 Piliscsév 39 km
14:58 14:59 Leányvár 41 km
15:05 15:06 Dorog 46 km
15:10 15:16 Esztergom-Kertváros 49 km
15:22 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.