Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2014)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
12:20 Budapest-Nyugati
12:26 12:27 Rákosrendező 3 km
12:32 12:33 Angyalföld 7 km
12:35 12:36 Újpest 8 km
12:39 12:40 Aquincum felső 10 km
12:42 12:43 Óbuda 12 km
12:46 12:47 Üröm 14 km
12:52 12:53 Solymár 19 km
12:58 13:01 Pilisvörösvár 23 km
13:03 13:04 Szabadságliget 25 km
13:10 13:11 Pázmáneum 30 km
13:13 13:14 Klotildliget 31 km
13:16 13:17 Piliscsaba 32 km
13:21 13:21 Pilisjászfalu 36 km
13:25 13:26 Piliscsév 39 km
13:29 13:30 Leányvár 41 km
13:36 13:37 Dorog 46 km
13:41 13:42 Esztergom-Kertváros 49 km
13:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.