Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2042)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
09:20 Budapest-Nyugati
09:26 09:27 Rákosrendező 3 km
09:32 09:33 Angyalföld 7 km
09:35 09:36 Újpest 8 km
09:39 09:40 Aquincum felső 10 km
09:42 09:43 Óbuda 12 km
09:46 09:47 Üröm 14 km
09:52 09:53 Solymár 19 km
09:58 10:01 Pilisvörösvár 23 km
10:03 10:04 Szabadságliget 25 km
10:10 10:11 Pázmáneum 30 km
10:13 10:14 Klotildliget 31 km
10:16 10:17 Piliscsaba 32 km
10:21 10:21 Pilisjászfalu 36 km
10:25 10:26 Piliscsév 39 km
10:29 10:30 Leányvár 41 km
10:36 10:37 Dorog 46 km
10:41 10:42 Esztergom-Kertváros 49 km
10:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.