Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2032)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
08:52 Budapest-Nyugati
08:57 08:58 Rákosrendező 3 km
09:03 09:04 Angyalföld 7 km
09:06 09:07 Újpest 8 km
09:10 09:11 Aquincum felső 10 km
09:13 09:17 Óbuda 12 km
09:25 09:25 Solymár 19 km
09:30 09:31 Pilisvörösvár 23 km
09:33 09:34 Szabadságliget 25 km
09:40 09:41 Pázmáneum 30 km
09:44 09:45 Piliscsaba 32 km
09:49 09:50 Pilisjászfalu 36 km
09:54 09:55 Piliscsév 39 km
09:58 09:59 Leányvár 41 km
10:05 10:06 Dorog 46 km
10:10 10:15 Esztergom-Kertváros 49 km
10:21 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.