Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2022)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
08:20 Budapest-Nyugati
08:25 08:26 Rákosrendező 3 km
08:31 08:32 Angyalföld 7 km
08:34 08:35 Újpest 8 km
08:38 08:39 Aquincum felső 10 km
08:41 08:44 Óbuda 12 km
08:47 08:47 Üröm 14 km
08:52 08:53 Solymár 19 km
08:58 09:01 Pilisvörösvár 23 km
09:03 09:04 Szabadságliget 25 km
09:10 09:11 Pázmáneum 30 km
09:13 09:14 Klotildliget 31 km
09:16 09:17 Piliscsaba 32 km
09:21 09:21 Pilisjászfalu 36 km
09:25 09:26 Piliscsév 39 km
09:29 09:30 Leányvár 41 km
09:36 09:37 Dorog 46 km
09:41 09:42 Esztergom-Kertváros 49 km
09:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.