Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2012)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
07:20 Budapest-Nyugati
07:26 07:27 Rákosrendező 3 km
07:32 07:33 Angyalföld 7 km
07:35 07:36 Újpest 8 km
07:39 07:40 Aquincum felső 10 km
07:42 07:43 Óbuda 12 km
07:46 07:47 Üröm 14 km
07:52 07:53 Solymár 19 km
07:58 07:59 Pilisvörösvár 23 km
08:01 08:02 Szabadságliget 25 km
08:08 08:09 Pázmáneum 30 km
08:11 08:12 Klotildliget 31 km
08:14 08:16 Piliscsaba 32 km
08:20 08:21 Pilisjászfalu 36 km
08:25 08:26 Piliscsév 39 km
08:29 08:30 Leányvár 41 km
08:36 08:37 Dorog 46 km
08:41 08:42 Esztergom-Kertváros 49 km
08:48 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.