Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2040)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
06:10 Budapest-Nyugati
06:15 06:16 Rákosrendező 3 km
06:21 06:22 Angyalföld 7 km
06:24 06:25 Újpest 8 km
06:28 06:29 Aquincum felső 10 km
06:31 06:35 Óbuda 12 km
06:38 06:39 Üröm 14 km
06:44 06:45 Solymár 19 km
06:50 06:54 Pilisvörösvár 23 km
06:56 06:57 Szabadságliget 25 km
07:03 07:04 Pázmáneum 30 km
07:06 07:07 Klotildliget 31 km
07:09 07:10 Piliscsaba 32 km
07:14 07:15 Pilisjászfalu 36 km
07:19 07:20 Piliscsév 39 km
07:23 07:24 Leányvár 41 km
07:30 07:31 Dorog 46 km
07:35 07:36 Esztergom-Kertváros 49 km
07:42 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.