Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2010)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:36 Budapest-Nyugati
04:41 04:42 Rákosrendező 3 km
04:47 04:48 Angyalföld 7 km
04:50 04:51 Újpest 8 km
04:54 04:55 Aquincum felső 10 km
04:57 04:58 Óbuda 12 km
05:08 05:11 Solymár 19 km
05:16 05:17 Pilisvörösvár 23 km
05:19 05:20 Szabadságliget 25 km
05:28 05:29 Klotildliget 31 km
05:31 05:32 Piliscsaba 32 km
05:36 05:37 Pilisjászfalu 36 km
05:41 05:42 Piliscsév 39 km
05:45 05:50 Leányvár 41 km
05:56 06:03 Dorog 46 km
06:07 06:11 Esztergom-Kertváros 49 km
06:17 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.