Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Nyugati - Esztergom személyvonat (2068)

Közlekedik: 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
23:20 Budapest-Nyugati
23:26 23:27 Rákosrendező 3 km
23:32 23:33 Angyalföld 7 km
23:35 23:36 Újpest 8 km
23:39 23:40 Aquincum felső 10 km
23:42 23:43 Óbuda 12 km
23:46 23:47 Üröm 14 km
23:52 23:53 Solymár 19 km
23:58 23:59 Pilisvörösvár 23 km
00:01 00:01 Szabadságliget 25 km
00:07 00:07 Pázmáneum 30 km
00:09 00:10 Klotildliget 31 km
00:12 00:13 Piliscsaba 32 km
00:17 00:18 Pilisjászfalu 36 km
00:22 00:23 Piliscsév 39 km
00:26 00:26 Leányvár 41 km
00:32 00:33 Dorog 46 km
00:37 00:38 Esztergom-Kertváros 49 km
00:44 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.