Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Celldömölk - Győr személyvonat (9221)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
21:13 Celldömölk
21:19 21:20 Külsővat 6 km
21:25 21:26 Vinár 11 km
21:30 21:30 Mihályháza 15 km
21:33 21:37 Mezőlak 18 km
21:43 21:44 Pápa 25 km
21:51 21:52 Vaszar 33 km
21:57 21:58 Gecse-Gyarmat 39 km
22:01 22:02 Szerecseny 43 km
22:04 22:04 Gyömöre 45 km
22:06 22:07 Gyömöre-Tét 47 km
22:13 22:14 Győrszemere 54 km
22:18 22:19 Ménfőcsanak 60 km
22:21 22:21 Ménfőcsanak felső 62 km
22:25 22:26 Győrszabadhegy 66 km
22:30 22:31 Győr-Gyárváros 70 km
22:34 Győr 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.