Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Celldömölk - Győr személyvonat (9211)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
19:25 Celldömölk
19:31 19:32 Külsővat 6 km
19:38 19:42 Vinár 11 km
19:46 19:46 Mihályháza 15 km
19:49 19:50 Mezőlak 18 km
19:57 19:59 Pápa 25 km
20:06 20:07 Vaszar 33 km
20:13 20:14 Gecse-Gyarmat 39 km
20:17 20:18 Szerecseny 43 km
20:20 20:21 Gyömöre 45 km
20:23 20:24 Gyömöre-Tét 47 km
20:26 20:26 Halipuszta 49 km
20:31 20:32 Győrszemere 54 km
20:37 20:37 Ménfőcsanak 60 km
20:39 20:40 Ménfőcsanak felső 62 km
20:45 20:52 Győrszabadhegy 66 km
20:56 20:57 Győr-Gyárváros 70 km
21:01 Győr 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.