Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Celldömölk - Győr személyvonat (9223)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
16:55 Celldömölk
17:01 17:02 Külsővat 6 km
17:07 17:08 Vinár 11 km
17:12 17:12 Mihályháza 15 km
17:15 17:16 Mezőlak 18 km
17:23 17:30 Pápa 25 km
17:37 17:38 Vaszar 33 km
17:44 17:45 Gecse-Gyarmat 39 km
17:49 17:49 Szerecseny 43 km
17:52 17:52 Gyömöre 45 km
17:54 17:55 Gyömöre-Tét 47 km
17:57 17:57 Halipuszta 49 km
18:03 18:08 Győrszemere 54 km
18:13 18:14 Ménfőcsanak 60 km
18:16 18:17 Ménfőcsanak felső 62 km
18:21 18:22 Győrszabadhegy 66 km
18:26 18:27 Győr-Gyárváros 70 km
18:31 Győr 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.