Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Celldömölk - Győr személyvonat (9235)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:43 Celldömölk
14:49 14:49 Külsővat 6 km
14:54 14:55 Vinár 11 km
14:59 14:59 Mihályháza 15 km
15:02 15:06 Mezőlak 18 km
15:13 15:14 Pápa 25 km
15:21 15:22 Vaszar 33 km
15:28 15:29 Gecse-Gyarmat 39 km
15:32 15:33 Szerecseny 43 km
15:35 15:36 Gyömöre 45 km
15:38 15:39 Gyömöre-Tét 47 km
15:41 15:41 Halipuszta 49 km
15:46 15:47 Győrszemere 54 km
15:52 15:52 Ménfőcsanak 60 km
15:54 15:55 Ménfőcsanak felső 62 km
15:59 16:09 Győrszabadhegy 66 km
16:13 16:14 Győr-Gyárváros 70 km
16:18 Győr 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.