Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Celldömölk - Győr személyvonat (9225)

Közlekedik: munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint

Érkezés Indulás Megálló km
12:50 Celldömölk
12:56 12:57 Külsővat 6 km
13:02 13:03 Vinár 11 km
13:07 13:07 Mihályháza 15 km
13:10 13:11 Mezőlak 18 km
13:19 13:32 Pápa 25 km
13:39 13:40 Vaszar 33 km
13:46 13:47 Gecse-Gyarmat 39 km
13:51 13:51 Szerecseny 43 km
13:54 13:54 Gyömöre 45 km
13:56 13:57 Gyömöre-Tét 47 km
13:59 13:59 Halipuszta 49 km
14:05 14:08 Győrszemere 54 km
14:13 14:14 Ménfőcsanak 60 km
14:16 14:17 Ménfőcsanak felső 62 km
14:21 14:22 Győrszabadhegy 66 km
14:26 14:27 Győr-Gyárváros 70 km
14:31 Győr 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.