Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Celldömölk - Győr személyvonat (9215)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
11:25 Celldömölk
11:31 11:32 Külsővat 6 km
11:38 11:42 Vinár 11 km
11:46 11:46 Mihályháza 15 km
11:49 11:50 Mezőlak 18 km
11:57 11:59 Pápa 25 km
12:06 12:07 Vaszar 33 km
12:13 12:14 Gecse-Gyarmat 39 km
12:17 12:18 Szerecseny 43 km
12:21 12:21 Gyömöre 45 km
12:23 12:24 Gyömöre-Tét 47 km
12:26 12:26 Halipuszta 49 km
12:31 12:32 Győrszemere 54 km
12:37 12:38 Ménfőcsanak 60 km
12:40 12:40 Ménfőcsanak felső 62 km
12:44 12:47 Győrszabadhegy 66 km
12:51 12:52 Győr-Gyárváros 70 km
12:56 Győr 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.