Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Celldömölk - Győr személyvonat (9227)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
09:13 Celldömölk
09:19 09:20 Külsővat 6 km
09:25 09:26 Vinár 11 km
09:30 09:30 Mihályháza 15 km
09:33 09:37 Mezőlak 18 km
09:44 09:45 Pápa 25 km
09:52 09:53 Vaszar 33 km
09:58 09:59 Gecse-Gyarmat 39 km
10:02 10:03 Szerecseny 43 km
10:06 10:12 Gyömöre 45 km
10:14 10:15 Gyömöre-Tét 47 km
10:17 10:17 Halipuszta 49 km
10:21 10:22 Győrszemere 54 km
10:27 10:27 Ménfőcsanak 60 km
10:29 10:29 Ménfőcsanak felső 62 km
10:33 10:34 Győrszabadhegy 66 km
10:38 10:39 Győr-Gyárváros 70 km
10:44 Győr 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.