Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Celldömölk - Győr személyvonat (9217)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
06:47 Celldömölk
06:53 06:54 Külsővat 6 km
06:59 07:00 Vinár 11 km
07:04 07:04 Mihályháza 15 km
07:07 07:08 Mezőlak 18 km
07:15 07:16 Pápa 25 km
07:23 07:27 Vaszar 33 km
07:33 07:34 Gecse-Gyarmat 39 km
07:38 07:38 Szerecseny 43 km
07:41 07:41 Gyömöre 45 km
07:43 07:44 Gyömöre-Tét 47 km
07:52 07:59 Győrszemere 54 km
08:04 08:04 Ménfőcsanak 60 km
08:06 08:07 Ménfőcsanak felső 62 km
08:11 08:12 Győrszabadhegy 66 km
08:16 08:17 Győr-Gyárváros 70 km
08:21 Győr 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.