Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Celldömölk - Győr személyvonat (9229)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:45 Celldömölk
04:51 04:52 Külsővat 6 km
04:57 04:58 Vinár 11 km
05:02 05:02 Mihályháza 15 km
05:05 05:09 Mezőlak 18 km
05:17 05:25 Pápa 25 km
05:32 05:33 Vaszar 33 km
05:39 05:40 Gecse-Gyarmat 39 km
05:44 05:44 Szerecseny 43 km
05:47 05:47 Gyömöre 45 km
05:49 05:50 Gyömöre-Tét 47 km
05:52 05:52 Halipuszta 49 km
05:57 05:58 Győrszemere 54 km
06:03 06:03 Ménfőcsanak 60 km
06:05 06:06 Ménfőcsanak felső 62 km
06:10 06:11 Győrszabadhegy 66 km
06:15 06:16 Győr-Gyárváros 70 km
06:20 Győr 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.