Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Celldömölk - Pécs sebesvonat (8801)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:58 Celldömölk
15:09 15:09 Nemeskocs 8 km
15:12 15:13 Boba 10 km
15:17 15:17 Kemenespálfa 15 km
15:20 15:21 Jánosháza 18 km
15:25 15:28 Nemeskeresztúr 21 km
15:32 15:32 Rigács 25 km
15:35 15:39 Ukk 28 km
15:42 15:43 Gógánfa 30 km
15:45 15:46 Zalagyömörő 31 km
15:49 15:50 Nyírlak 34 km
15:53 15:54 Sümeg 36 km
15:58 15:59 Sümegi Bazaltbánya 40 km
16:04 16:05 Uzsa 45 km
16:08 16:09 Uzsabánya alsó 47 km
16:13 16:14 Lesencetomaj 51 km
16:18 16:28 Tapolca 56 km
16:31 16:32 Raposka 60 km
16:37 16:38 Balatonederics 66 km
16:41 16:42 Becehegy 69 km
16:45 16:46 Balatongyörök 72 km
16:50 16:51 Vonyarcvashegy 75 km
16:53 16:53 Gyenesdiás 77 km
16:55 16:56 Alsógyenes 79 km
16:59 17:00 Keszthely 81 km
17:12 17:14 Balatonszentgyörgy 91 km
17:17 17:18 Balatonberény 94 km
17:23 17:28 Balatonmáriafürdő 98 km
17:33 17:34 Balatonmáriafürdő alsó 103 km
17:35 17:36 Balatonfenyves alsó 105 km
17:38 17:39 Balatonfenyves 107 km
17:42 17:43 Alsóbélatelep 110 km
17:45 17:46 Bélatelep 112 km
17:48 18:31 Fonyód 114 km
18:47 18:48 Lengyeltóti 126 km
18:56 18:57 Öreglak 132 km
19:02 19:03 Somogyvár 135 km
19:14 19:24 Osztopán 143 km
19:30 19:31 Somogyjád 148 km
19:53 19:54 Kapostüskevár 164 km
19:58 20:12 Kaposvár 167 km
20:50 20:51 Dombóvár alsó 196 km
21:02 21:03 Sásd 211 km
21:06 21:06 Godisa 215 km
21:16 21:19 Bükkösd 233 km
21:26 21:27 Szentlőrinc 243 km
21:35 21:36 Mecsekalja-Cserkút 256 km
21:42 Pécs 262 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.