Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2041)

Közlekedik: 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
22:09 Esztergom
22:15 22:16 Esztergom-Kertváros 4 km
22:20 22:21 Dorog 7 km
22:27 22:30 Leányvár 12 km
22:33 22:33 Piliscsév 14 km
22:37 22:38 Pilisjászfalu 17 km
22:42 22:45 Piliscsaba 21 km
22:47 22:48 Klotildliget 22 km
22:50 22:51 Pázmáneum 23 km
22:57 22:58 Szabadságliget 28 km
23:00 23:01 Pilisvörösvár 30 km
23:06 23:07 Solymár 34 km
23:12 23:13 Üröm 39 km
23:16 23:17 Óbuda 41 km
23:19 23:20 Aquincum felső 43 km
23:23 23:24 Újpest 45 km
23:26 23:27 Angyalföld 46 km
23:32 23:33 Rákosrendező 50 km
23:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.