Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2031)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
21:09 Esztergom
21:15 21:16 Esztergom-Kertváros 4 km
21:20 21:21 Dorog 7 km
21:27 21:30 Leányvár 12 km
21:33 21:33 Piliscsév 14 km
21:37 21:38 Pilisjászfalu 17 km
21:42 21:45 Piliscsaba 21 km
21:47 21:48 Klotildliget 22 km
21:50 21:51 Pázmáneum 23 km
21:57 21:58 Szabadságliget 28 km
22:00 22:01 Pilisvörösvár 30 km
22:06 22:07 Solymár 34 km
22:12 22:13 Üröm 39 km
22:16 22:17 Óbuda 41 km
22:19 22:20 Aquincum felső 43 km
22:23 22:24 Újpest 45 km
22:26 22:27 Angyalföld 46 km
22:32 22:33 Rákosrendező 50 km
22:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.