Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2021)

Közlekedik: 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
20:09 Esztergom
20:15 20:16 Esztergom-Kertváros 4 km
20:20 20:21 Dorog 7 km
20:27 20:30 Leányvár 12 km
20:33 20:33 Piliscsév 14 km
20:37 20:38 Pilisjászfalu 17 km
20:42 20:45 Piliscsaba 21 km
20:47 20:48 Klotildliget 22 km
20:50 20:51 Pázmáneum 23 km
20:57 20:58 Szabadságliget 28 km
21:00 21:01 Pilisvörösvár 30 km
21:06 21:07 Solymár 34 km
21:12 21:13 Üröm 39 km
21:16 21:17 Óbuda 41 km
21:19 21:20 Aquincum felső 43 km
21:23 21:24 Újpest 45 km
21:26 21:27 Angyalföld 46 km
21:32 21:33 Rákosrendező 50 km
21:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.