Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2011)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
19:09 Esztergom
19:15 19:16 Esztergom-Kertváros 4 km
19:20 19:21 Dorog 7 km
19:27 19:30 Leányvár 12 km
19:33 19:33 Piliscsév 14 km
19:37 19:38 Pilisjászfalu 17 km
19:42 19:45 Piliscsaba 21 km
19:47 19:48 Klotildliget 22 km
19:50 19:51 Pázmáneum 23 km
19:57 19:58 Szabadságliget 28 km
20:00 20:01 Pilisvörösvár 30 km
20:06 20:07 Solymár 34 km
20:12 20:13 Üröm 39 km
20:16 20:17 Óbuda 41 km
20:19 20:20 Aquincum felső 43 km
20:23 20:24 Újpest 45 km
20:26 20:27 Angyalföld 46 km
20:32 20:33 Rákosrendező 50 km
20:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.