Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Esztergom - Budapest-Nyugati személyvonat (2053)

Közlekedik: 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
18:09 Esztergom
18:15 18:16 Esztergom-Kertváros 4 km
18:20 18:21 Dorog 7 km
18:27 18:30 Leányvár 12 km
18:33 18:33 Piliscsév 14 km
18:37 18:38 Pilisjászfalu 17 km
18:42 18:45 Piliscsaba 21 km
18:47 18:48 Klotildliget 22 km
18:50 18:51 Pázmáneum 23 km
18:57 18:58 Szabadságliget 28 km
19:00 19:01 Pilisvörösvár 30 km
19:06 19:07 Solymár 34 km
19:12 19:13 Üröm 39 km
19:16 19:17 Óbuda 41 km
19:19 19:20 Aquincum felső 43 km
19:23 19:24 Újpest 45 km
19:26 19:27 Angyalföld 46 km
19:32 19:33 Rákosrendező 50 km
19:39 Budapest-Nyugati 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.